Mendjen këtu! Luana Vjollca iu tregon si të punoni dhe të bëni qejf në të njëjtën kohë!

Luana Vjollca është një nga vajzat e ekranit që bën dallim nga pothuajse shumica e vajzave të tjera, ose mund të themi edhe nga të gjitha.

 

Mesa shohim nga postimet në Instagram shumë shpejt Luana do të nis emisionin e ri në Klan, “Zemër Luana”.

 

Ndonëse ajo ç’ka na ka bërë përshtypje është fakti sesi Luana kalon gjithë ditën në ambientet e Klanit ku përgatit emisionin. Pra në punë nga mëngjesi në darkë duke treguar se puna e madhe sjell edhe qejfin për të!

 

Një gjë është e sigurt që shkëlqimin e ka të fituar tashmë me gjithë përkushtimin e saj. “Go hard or go home” duket sikur është bërë shprehja fiks për Luana Vjollcën

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME