Kush do të jetë përballë Edi Ramës? Zheji zbulon emrin e politikanit shqiptar

“Kush do të jetë përballë Ramës”, kjo ishte tema e diskutimit në “Log.” në Abc të gazetarit Endri Xhafo,

 

ku të ftuar ishin deputeti i PD Belind Këlliçi, ish-deputeti socialist Ervin Bushati si dhe analistët Mentor Nazarko dhe Artur Zheji.

 

 

Xhafo: Kë do të ketë Edi Rama përballë, Sali Berishën apo Lulzim Bashën?

 

Këlliçi: Për çfarë Lulzim Bashën?

 

Xhafo: Zoti Basha ka logjistikën e KQZ-së. Alibeja ka thënë që do të dalim me kandidatët tanë por ka deleguar Bardhin për negociata me Berishën.

 

Këlliçi: Se ka menduar ai, pasi Alibeaj ka menduar tjetër deputet për të negociuar, por ai është rrëzuar. Deputetët e tjerë kanë mandatuar Bardhin.

 

Në politikë nuk të bën lider vula dhe firma. Vulën dhe firmën dhe gjithë logjistikën e KQZ-së i kishin në 6 mars dhe dolën të tretët me zotin Basha në krye.

 

 

Xhafo: Keni ndonjë koment për vizitën e zotit Basha në SHBA?

 

Këlliçi: Nuk kam asnjë koment.

 

Xhafo: Kush do jetë përballë Ramës?

 

Xhafo: Noj koment për vizitën e zotit Basha në SHBA?

 

Zheji: Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra.

 

Nazarko: Edhe, edhe edhe, që do jetë edhe Berisha dhe Meta.

Bushati: Përballë Edi Rama do ketë ata dhe që do humbasin,. Se problemi real i opozitën nuk është se ka një gjel.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...