Këtë look të Borës në 2022 e ka patur Elvana në 2007-tën…

Nuk thonë kot që moda përsëritet. Ja sot përshembull Bora Zemani na u duk fiks si këngëtarja Elvana Gjata në vitin 2007 ku konkuronte në Kënga Magjike.

 

Hiti i i saj me muzikë të Flori Mumajesit dhe tekst të Aida Barakut fitoi vendin e tretë të këtij edicioni të Kënga Magjike.

 

Por le të kthehemi tek look-u i vajzave modeli i fustanit është thuajse njësoj, vetëm se tek Elvana kemi një kombinim bardhezi, ndërsa tek Bora mbizotëron e bardha dhe ngjyra e argjendit.

 

Dorezat janë një tjetër detaj i përbashkët vetëm se Elvana i ka të zeza dhe të shkurtra ndërsa Bora të bardha.Modeli i flokëve është i njëjtë vetëm forma e grimit ka ndryshuar.

 

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME