Ergi Dini do të bënte sot 28 vjeç, e motra: Dhimbje dhe mall!

Sot Ergi Dini do të bënte 28 vjeç. Këngëtari humbi jetën në vitin 2016 në një aksident tragjik. Motra e tij, Barbana Dini, sot në ditëlindjen e të vëllait, e kujton përmes këtij statusi:

 

Ergi Dini do të bënte sot 28 vjeç, e motra: Dhimbje dhe mall!

 

“Sot është ditëlindja jote engjëlli im Ergi! Sot do jepja gjithçka, edhe jetën time, te isha duke festuar për ty, por gjithçka ndjej dhe kam është një dhimbje dhe mall qe me gërryen shpirtin çdo dite…edhe lumturia nuk është lumturi pa ty…

 

Nga njëra ane kane ndryshuar shume gjera ne jetën time, nga ana tjetër nuk ka ndryshuar asgjë…mungon TI pika ime e dobët, qe me “detyroi” te bëhem e forte!”, shkruan Barbana në instagramin e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME