A jeni gati? Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj sjellin këngën e shumëpritur

Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj i kanë surprizuar të gjithë. Dyshja kanë bashkuar forcat dhe do sjellin së bashku një këngë.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dafina, e cila ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me Albanin dhe ka zbuluar se kënga titullohet “Copa copa”.

 

“Qe sa vite që flasim për një bashkëpunim dhe më në fund ia dolëm!
A jeni gati???”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke marrë shumë komente. Fansat janë shprehur shumë entuziastë dhe kanë thënë se mezi po e presin ta dëgjojnë hitin e ri.

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...