A e mbani mend Florianin e vogël të këngës “Ngjyra e kuqe” ? Shiko sa ka ndryshuar

A ju kujtohet Floriani që këndonte përkrah Adrian Gaxhes, e që të dy e sjellën hitin e madh “Ngjyra e kuqe”?

 

Kjo këngë është ikonike dhe sa herë që transmetohet sjell ritëm dhe energji.

 

Adriani dhe Floriani më nuk ishin asnjëherë të njëjtë pa njëri tjetrin, pasi nuk u shkrepi asnjë këngë solo që nga ajo kohë, shkruan “Kosovarja”.

 

E, vitet kanë kaluar dhe siç mund të shihni Floriani është burrëruar.

 

 

 

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big Brother VIP Albania pati dinamika të shumta. Një tjetër debat u zhvillua mes Efit dhe...

Ish-e dashura e Amosit, këngëtarja e njohur tallet keq me Dea Mishel (foto)

Ish-partnerja e Amos Zaharias, këngëtarja Gigiola Haveriku ka ‘thumbuar’ një nga vajzat që i qëndron më pranë aktorit, Dea Mishelin.   “Princesha e të varfërve” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...