(Video) Burri e tradhtoi, shqiptarja: Më kanë pëlqyer gjithmonë femrat, atij i thashë unazën jepja asaj

E ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, Edlira Meshau rrëfeu historinë e saj nga fëmijëria,

 

martesa e dështuar te momenti kur kuptoi se i pëlqenin femrat. Ajo tregoi që kur ishte e vogël mendonte se ishte ndryshe por nuk e kuptonte

 

 

Më pas, ajo tregoi se u njoh me mblesëri me një djalë që do të bëhej bashkëshorti i saj. Pas dy vitesh martesë, Edlira zbuloi se bashkëshorti me të cilin bëri një djalë e tra dhtonte dhe u ndanë.

 

Ajo tregoi se e gjeti në një club me tjetrën. “Hoqa unazën dhe thashë jepja asaj tjetrës.“, tha ajo.

 

Ajo tha se prindërit nuk i folën për dy vjet dhe se kishte fri kë t’ia tregonte të vëllait. “Kur ia thashë mamit, u bë shumë keq.

 

Dhe kur ka ikur, e kam parë deri në fund të rrugës sepse iku me lot në sy dhe me shpatulla të ngrysura. M’u duk sikur ia theva zemrën. Kur ia thashë babait, më tregoi një letër.”

 

 

 

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...