Teze për herë të parë, Greta Koçi prezanton mbesën me videon e ëmbël nga spitali

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u bekuan sot me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Adea. Pasi e ndan këtë lajm të bukur me të gjithë, çifti kanë marrë shumë urime.

 

Mirëpo, një falenderim special, ata kanë marrë nga motra e Enit, Greta, e cila ka ndarë një video në Instagram, ku shfaqet me mbesën dhe ka zbuluar edhe dhuratat që i ka bërë.

 

Greta është emocionuar aq shumë sa nuk gjen fjalë ta përshkruaj dashurinë që ka për të voglën e porsalinduar.

 

“Sot u bera teze e nje engjelli te vogel. Nuk e kisha besuar kurre qe do ndjeja kaq shume emocione. Zemra me doli nga vendi nga lumturia. E dua Adean aq shume sa nuk gjej dot fjale ta shpreh dashurine qe kam per te… Faleminderit Zotit dhe faleminderit @enikociiii 🤍 @gencprelvukaj 🤍 qe ma mbushet shpirtin plot “, ka shkruar këngëtarja krahas videos, ku në një moment shfaqet teksa e mban në krahë Adean.

 

 

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...