Nuk i flet moderatores? Gazetari i njohur zbulon pse ia kam lënë “seen” Arbana Osmanit

Gazetari i showbizit, Eraldo Rexha është shprehur se në rrjetin social ‘Whatsapp’, ia ka lënë ‘seen’, moderatores Arbana Osmanit.

 

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” tregoi se gjatë kohës që Osmani ishte shtatzënë, nuk ishte shumë aktive në rrjetet sociale.

 

“Ja kam lënë seen Arbanës.

 

Gjatë periudhës që Arbana ka qenë shtatzënë dhe nuk ka qenë shumë aktive, shkruante mesazhe dhe thoshte më fal, a mund ta di kur do përgjigjesh”-tha ai.

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit dhe ndërmjetësja e rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan, Eni Çobani po negocion...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME