Keni plane për fundjavën? Moti merr kthesën e papritur, ja çfarë do të ndodh…

Rrymat e paqëndrueshme do t’i lënë vendin gradualisht kthjellimeve.

 

 

Këtë fundjavë përgjithësisht do të ketë mot me diell e gjatë mesditës vranësira kalimtare në male. Përgjatë luginave pritet të ketë prani të mjegullinës në orët e mëngjesit.

 

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në brigjet detare. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2-3 ballë.

 

Temperaturat parashikohen të pësojnë rënie në orët e mëngjesit dhe rritje në mesditë.

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së...

NËNA: KAM FRIKË SE DJALI DO VDESË NGA VARFËRIA

Nga Ketjola Gështenja    Kjo është Gofile Qershia. 54 vjeçarja së bashku me djalin e saj jetojnë mes shumë vështirësive.   E vetmja e ardhur që kanë është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...