“Hajde forca, fitore”, Meta filmon Nard Ndokën teksa lahet në pishinë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta me anë të një video në rrjetet sociale, ka dhënë një mesazh sa politik por edhe komik.

 

Në këtë video Meta shihet me Nard Ndokën, ku ky i fundit po lahet në pishinë.

 

“O fitore, o s’ka!”, shkruan mesazhi bashkangjitur videos, ku Meta duket së bashku me kreun e PDK Nard Ndoka.

 

Ndoka është në pishinë dhe Meta e pyet “çfarë bën mor burrë?”

 

Ndoka: Ça të bëjmë stërvitje

 

Meta: I jashtëzakonshëm, po stërvitje për ça o vlla për fitore apo barazim?

 

Ndoka: Stërvitje për energji

 

Meta: Hajde forca, fitore Nardi forca.

 

@tiktokulirise

O fitore, o s’ka! ✌️🇦🇱 #fyp #albania

♬ original sound – tiktokulirise

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...