Habit Serena Sula: Ftesën për një emision kërcimi do e prisja me këmbët hapur

Serena Sula është një nga ato personazhe që flet pa doreza, ndonse këtë e ka treguar në postimet e saj në rrjetet sociale, por edhe në intervista.

 

 

Së fundmi në një intervistë për Kryefjala.com Serena ka vendosur të flasë hapur për dëshirat e sja, por edhe të bëjë ftesa apo të hedhë kunja kundrejt personazheve si Alketa Vejsiu, Bora Zemani, Ilir Shaqiri.

 

Me folloëers jam on top çdo gjë super virale,perfekt po me ecen aty çdo gjë,vetëm se më kanë stresuar pak reportet që marr nga haters ehhh…

 

A mendon se vërtetë Tik Toku të bën të pasur?

Une mendoj që Tik tok nuk të bën të pasur për mua jo si Seren sepse e kam burimin në Only fansin tim.

 

Pastaj për të tjerët normale as nuk diskutohet që edhe po i duket pasuri e madhe shyqyr që u ka dalë Tik toku se paskan qenë duke vd ek ur të shkretët.

 

Ata që s’kanë as 100 euro në xhep e kuptoni vetë ju se për kë e kam.

 

Serena si do ta prisje ftesën për një spektakël kërcimi?

Serena do ta priste ftesën e kërcimit me këmbë hapur kështu me krahë hapur se u ngatërrova.

 

Sidomos po të ishte partner Ilir Shaqiri (hihihi)

 

Do kërceje për Alketa Vejsiun apo Bora Zemanin?

 

Për asnjërën nga këto (qesh) Do kërceja për Ilir Shaqirin normale, fuqishëm fare se ai edhe e di se si kërcej une e di mirë ai! Se e ka provuar se cfarë super të er ku i bëj unë në privatësi!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...