FOTO/Nuk do ta njihni, Fifi ndryshon “look” pret flokët dhe i lë të gjithë pa fjalë

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Fifi ka ndryshuar ‘look’ si rrallëherë. Ajo ka prerë balluket dhe duket se i shkojnë shumë. Sakaq, Fifi ka hapur ngjyrën e flokëve, duke i lyer me një kafe më të çelur.

 

Padyshim që komplimentat kanë qenë të shumtë, nga fansat e këngëtares dhe deri te miqtë e saj të famshëm, si Monika Lubonja, Kledi Hysa, Miranda Dupi dhe shumë të tjerë.

 

Kujtojmë që këngëtarja aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me partnerin e saj, Adisin. Dyshja janë shfaqur shumë të dashuruar dhe nuk ngurrojnë që herë pas here t’i dedikojnë njëri-tjetrit fjalë të ëmbla publikisht.

 

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...