Familjarët ngrenë alarmin, zhduken papritur 2 persona! Detajet nga policia

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Gramshit.

 

Shtetasit janë denoncuar nga familajrët e tyre se janë larguar nga banesat e tyre dhe nuk janë kthyer më. F.C. 57 vjeç është kallëzuar nga vëllai I tij dhe shtetasi B.K. 41 vjeç është kallëzuar nga babai tij.

 

Policia është duke kërkuar këta shtetas.

 

Njoftimi i policisë:

-Ka kallëzuar shtetasi F. C., 51 vjeç, banues në Gramsh, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vëllai i tij, shtetasi F. C., 57 vjeç. Vijon puna për gjetjen e tij.

 

 

-Ka kallëzuar shtetasi A. K., 71 vjeç, banues në Gramsh, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i tij, shtetasi B. K. , 41 vjeç. Vijon puna për gjetjen e tij.

Xhevahir Zeneli nxjerr shtëpinë në shitje se do ikte në Amerikë, Agron Llakaj i bën atë që s’e priste

Dy aktorët e njohur shqiptare, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë të të njëjtit profesion, janë edhe miq shumë të mirë.   Zeneli ka treguar...

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...