Aksident tragjik në Itali/ Humb jetën shqiptari, shpëton mrekullisht vajza e tij 1 vjeç

Një aksident tragjik ka ndodhur në Nuvolera të Italisë pasditen e së enjtes,

 

ku ka humbur jetën një shqiptar i cili udhëtonte me makinë së bashku me vajzën e tij 1-vjeçare. Viktima është Edi Berisha 23 vjeç, raporton “BresciaToday”.

 

23-vjeçari drejtonte një automjet Renault Clio kur u përplas me një mjet të tonazhit të rëndë.

 

Shqiptari Edi Berisha humbi jetën menjëherë. Fatmirësisht, vajza e tij e vogël 1 vjeç mundi të shpëtonte dhe u dërgua në spital me helikopter.

 

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

 

“BresciaToday” raporton se Edi Berisha kishte mbushur 23 vjeç 1 muaj më parë. Partnerja e tij punon në një dyqan në Gavardo. Shqiptari luante si futbollist në disa ekipe të vogla amatore dhe më parë ka punuar si truprojë private kohë më parë.

 

Kujtojmë se sot mediat italiane raportuan edhe për një tjetër 23-vjeçar shqiptar që humbi jetën në një tjetër aksident në Itali. /tvklan.al

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...