Aksident i rëndë, humb jetën 23-vjeçari shqiptar, shpëton për mrekulli vajza e tij vetëm 1 vjeçe (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku 23-vjeçari shqiptar Edi Berisha, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik.

 

Mediat italiane, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Nuvolerë.

 

Raportohet se Berisha po drejtonte një automjet tip Renault Clio, ku së bashku me të ishte dhe vajza e tij 1-vjeçare, e cila për fat të mirë i ka shpëtuar aksidentit.

 

Ajo menjëherë u dërgua në spital ku dhe po merr ndihmë mjekësore.

 

Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, i riu shqiptare ka kaluar në korsinë e kundërt teksa po udhëtonte në drejtim të Salos. Në atë moment po vinte një kamion ku dhe janë përplasur me njëri tjetrin

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...