U lidh në ‘Big Brother’ me Ogrenin, Neda qenka kunata e ministres shqiptare

Një nga marrëdhëniet më të diskutuara të vitet 2010-2011 kanë qenë çifti Neda-Ogren.

 

Neda Karafili dhe Ogren Balluku u martuan verën e 2015-ës dhe sot janë prindër të dy djemve, Serzh dhe Zai. Çifti u njohën para gjithë publikut pasi lidhja e tyre ndodhi në reality show-n “Big Brother” ne edicionin e 4.

 

Neda është ajo e cila vazhdon të shfaqet ende në ekran dhe së fundmi është angazhuar edhe si opinioniste e “Përputhen”. Në intervista të ndryshme ajo i ka dhënë material fansave edhe për lidhjen me Orgenin. Por a e dinit se ky i fundit është vëllai i Zv. Kryeministres, Belinda Balluku

 

Pra Neda Ballku dhe Belinda Balluku janë kunata edhe pse për hir të statusit të Belindës si Ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë (ose jo për këtë arsye) ato nuk kanë folur për njëra-tjerën dhe nuk kanë një dalje publike sëbashku.

 

Jo më larg se mbrëmjen e djeshme Neda foli ne një nga intervistat e saj për marrëdhënien me Ogrenin.

 

“Ka qenë 2010-2011, ne të dy fakti që u njohëm aty ishte rastësi se ne u dashuruam vërtet dhe hapat e flirtimit ne i morëm si në jetë reale, unë mendoj që sekreti është fati dhe vullneti që kemi për të punuar se të gjithë e dinë shumë mirë se martesa dhe lidhjet janë punë e përditshme që duhet ta mbash në këmbë si dhe një dozë e madhe fati”, u shpreh Neda.

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...