‘Oh sa më magjepsin funeralet’! Gruaja zbulon pasionin e çuditshëm dhe shkon në varrimin e të panjohurve

Një 55-vjeçare nga Londra ka zbuluar pasionin e saj të çuditshëm, për të marrë pjesë në funerale.

 

Jeane Trend-Hill ka zbuluar se deri më tani ajo ka marrë pjesë në rreth 200 ceremoni9 mortore të njerëzve të cilët ajo nuk i njeh. Gjithçka nisi pasi ajo u bë një vizitore e përhershme pranë varrezave në zonën e saj, dhe aty punonjësit i kërkuan që të kthehej në një punëtore.

 

Ajo tashmë kontaktohet nga agjencitë funerale për të marrë pjesë në ato ceremoni ku të ndjerët nuk kanë asnjë familjar apo person që t’i ndjekë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME