Me pamje intime dhe fjalë të ndjera, Barbana Dini zbulon për herë të parë partnerin

Barbana Dini prej kohësh është shpërngulur në Amerikë atje ku ka nisur jetën bashkë me partnerin e saj.

 

Këngëtarja e njohur përkundër dedikimeve të ëmbla kohë pas kohe nuk ka preferuar që ta zbulojë identitetin e tashmë bashkëshortit të saj.

 

 

Por ditën e sotme me rastin e ditëlindjes së tij, Barbana ka ‘’lëshuar pe’’ dhe me një dedikim të ndjerë ka publikuar disa pamje nga momentet e tyre të lumtura duke zbuluar kështu për herë të parë portretin e njeriut të saj të zemrës.

 

Bashkëshorti i saj është një biznesmen shqiptar që jeton në Shtetet e Bashkuara me origjinë nga Shkodra, qyteti ku ka lindur dhe Barbana.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...