“Kujdes nga pasditja”/ Meteorologia Tanja Porja paralajmëron: Moti merr kthesën e papritur

Kapriçot e motit nuk kanë të ndalur. Mëngjesi i sotëm nisi me reshje të dobëta shiu, por meteorologia Tanja Porja tha se pasdite priten surpriza.

 

 

“Pas mesditës priten reshje të dendura shiu. Temperaturat nuk kanë ndryshuar, variojnë deri në 25 gradë Celsius.

 

Reshjet do të jenë informacioni kryesor i ditës së sotme.

 

Nga mesdita dhe në vijim vijnë fuqizim i vransësirave që do të sjellin reshje të dendura shiu.

 

Reshjet e shiut do të zgjasin deri në mesnatë, por edhe gjatë orëve të para të ditës së nesërme”.

 

 

Porja tha se fundjava do të jetë me mot të mirë.

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...