Këngëtarja, Enca publikon foton në krahët e një mashkulli: U kujdes gjithë natën për mua

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku.

Iu kërkua të mbante maskë mbrojtëse, ja çfarë përdor Enca Haxhia

Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar.

 

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

 

Enca njihet për deklaratat e fuqishme dhe postimet e saj që gjithmonë bëjnë shumë bujë. Së fundmi Enca ka postuar disa foto nga ditëlindja e saj vitin e kaluar, ku shihet në krahët e një mashkulli muskuloz.

 

Ama këtë herë Enca nuk ka dashur të lërë vend për aludime dhe ka shkruar krahas fotos se djaloshi mi sterioz është ‘bo dyg uard-i’ i saj dhe se për shkak se atëherë Enca e ka pasur këmbën e thyer, ai e ka mbajtur atë në krahë dhe është kujdesur për të gjatë gjithë natës së festës.

 

Me gjithë modestin, unë gjithmonë kam qenë mbretëresha e festave të ditëlindjes

Mbrapa në kohë, kur unë kam pasur një këmbë të thyer, kështu që kisha një b odygua rd të kujdesej për mua gjithë natën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME