Do i futet politikës? Arjola largohet nga Portokalli, ja se ku do ta shohim tani

Arjola Demiri pas daljes nga Big Brother, program që e vuri më shumë se kurrë në qendër të vëmendjes,

 

këtë herë për historinë e jetës së saj se sa për talentin e punën si aktore, i është rikthyer gjithsesi shfaqjeve e sidomos “Portokallisë”.

 

Sot, e ftuar në Pardon My French” në Top Albania Radio, ku si rrallë herë ka rrëfyer detaje nga karriera e jeta personale, ajo ka zbuluar më shumë edhe rreth projekteve ku është e angazhuar dhe sidomos rreth atyre që do të jetë.

 

Sic e thamë, “Portokallia” vazhdon, për të cilën aktorja tha: Nëse kam luajtur në “Big Brother” do të luaj edhe në “Portokalli”.- deklaratë që tregon se Demiri është më e përkushtuar se kurrë për të dhënë më të mirën në kabarenë e njohur.

 

Nga ana tjetër, e pyetur nëse e ka menduar ta luajë ndonjëherë historinë e jetës së saj në film, ajo tregoi:“Në fakt ka më shumë se tre vite që Kastriot Abdyli, një regjisor i Kosovës, më kërkon që të bëj script-in e historikut të jetës.

 

Në fakt e kam parë disa herë veten në sekuenca filmike të jetës dhe kur e mendoj ndoshta do ta luaj në këtë pjesën e moshës që jam sepse kuptohet kam qenë më e re kur jam bërë nënë.Ndoshta do të jetë dikush tjetër në vendin tim kur kam qenë më e re.

 

Nëse ky film do të bëhet që unë kam shmë dëshirë të bëhet, kam përshtypjen që do të ishte mjaft i suksesshëm edhe jashtë.”

 

Po ashtu Arjola ka folur edhe në lidhje me planet e saj në të ardhmen e afërt, duke zbuluar edhe projektin e saj më të ri që është një emision në Kosovë dhe ku do ta shohim si asnjëherë më parë si moderatore:

 

“Është një emision televiziv që do të transmetohet të dielave, mjaft familjar dhe do të doja ta sfidoja veten edhe si prezantuese.”

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...