‘Sulltanesha Hyrrem’ pozon në rrezet e diellit dhe duket super e bukur… Foto

Meryem Uzerli është aktorja që për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e Sulltaneshes Hyrrem tek seriali Sulejmani i Madhërishëm.

 

Që atëherë ajo fitoi famë të madhe në gjithë botën.

 

Meryem është nënë e dy vajzave por kjo nuk duket fare në trupin e saj perfekt.

 

Së fundmi pozoi në rrezet e diellit duke mahnitur me format e trupit./InfoKosova/

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...