Panik në aeroport, avionit i bie rrota pak çaste pas ngritjes nga pista

Ky është momenti kur një Boeing 747 humbi një rrotë sapo ai u ngrit nga pista. Pamjet tregojnë se rrota duket se merr flakë ndërsa avioni niset.

 

Videoja është filmuar në afërsi të pistës së aeroportit në Tranto, Itali. Duke postuar ngjarjen në Twitter ata thanë: Boeing 747-400 Dreamlifter humbi një nga gomat e tij pas nisjes.

 

Tymi i zi mund të shihet që del nga pjesa e poshtme e avionit ndërsa rrota lirohet dhe bie poshtë. Pjesa e humbur thuhet se është gjetur jashtë kufijve të aeroportit. Çuditërisht avioni u ngrit pa asnjë defekt të mundshëm.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...