Nuk e ka më shoqe Einxhelin? Flet hapur Flori Gjini: Ne kemi aq shumë për të folur

Einxhel Shkira dhe moderatori Flori Gjini, njihen për shoqërinë e tyre të ngushtë jo vetëm televizive po edhe jashtë pune. Mirëpo së fundmi ishte aluduar se miqësia mes dyshes ishte krisur për faktin se ata nuk janë parë më duke postuar foto së bashku në rrjetet e tyre sociale.

 

Flori ka realizuar pak më parë dhe një bisedë virtuale me ndjekësit e tij ku nuk ka munguar as pyetja se “përse nuk poston më me Einxhelin” dhe prezantuesi nuk ka ngurruar të tregojë se si qëndron e vërteta mes tyre rreth kësaj pyetje që ka ngritur shumë dyshime te ndjekësit.

 

Sipas moderatorit, gjatë kësaj periudhe ata kanë qëndruar shumë pranë njëri- tjetrit por momentalisht ata dyshja po merren me angazhimet e tyre. Gjini theksoi se shoqëria nuk varet nga postimet pasi ata kalojnë shumë kohë duke biseduar dhe harrojnë të publikojnë ndonjë foto në rrjetet sociale.

 

“Jemi takuar madje i kemi qëndruar shumë afër njërit tjetrit sidomos në këtë periudhë, por tani unë kam disa fillime të reja edhe Einxhel ndërkohë disa fillime të reja shumë të bukura që i kemi diskutuar dhe mezi po pres që t’ja shikoj.

 

Tani ka një ngërç të vogël që ju e dini që ajo është një ‘zog nate’ dhe mua më duhet të zgjohem herët. Por do postojmë kur të takohemi, megjithatë shoqëria jonë nuk ka mbetur te të postuarit, se ne kemi aq shumë për të folur saqë harrojmë që të nxjerrim story dhe të postojmë ndonjë gjë”.

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...