Mendoi se nuk dukej, Alketa Vejsiu tregon për herë të parë të shoqin

Alketa Vejsiu ka kaq shumë vite në skenë, por ka treguar kaq pak për familjen e saj.

 

Ajo ka zgjedhur ta mbaj jetën e saj private dhe fotot me familjen dhe bashkëshortin nuk gjenden në rrjet.

 

Vajza e Alketës ka zgjedhur vetë se fundmi të bëhet një personazh publik dhe ka ngritur mjaft interes për ndjekësit. Por Alketa vazhdon të mos publikojë asgjë rreth saj, djalit apo bashkëshortit. Fotot me këtë të fundit janë mjaft të rralla për mos të thënë farë.

 

Moderatorja ka publikuar në në InstaStory së fundmi nëj video ku tregon se fustani i ngushtë nuk e le të hyp në makinë, por në fakt një tjetër detaj ka marrë vëmendjen.

 

Shoferi në makinë është bashkëshorti i Alketës? Duke qenë se ai duket fare pak dhe për më tepër nuk është një personazh i lehtë për tu identifikuar, është një pyetje që do përgjigje.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...