Keq puna në TCH! Gazetari zbulon arsyen pse Arbana nuk bëri asnjë postim për Borën për DWTS

Ndonse shumë njerëzve u ra në sy, mbrëmja e së premtes, ku të gjithë moderatorët apo punonjësit e Top Channel kishin postuar video në Instagram nga momentet e “Dancing with the stars”, por dikush ka qendruar në qetësi.

 

Sipas Kryfjala.com, Gazetari Andi Vrapi ka vënë në pah, në rubrikën “Keeping up with Andi, në “Natën me Aulonën, se Arbana Osmani nuk ka publikuar asnjë gjë në Instagram lidhur me programin apo me Borën.

 

“Të premten ka startuar spektakli “Dancing with the stars”, por dasmës të madhe të bërë në Kashari, i mungoi një prej kunatave më të rëndësishme të këtij televizioni Arbana Osmani.

 

Unë nuk besoj që Arbana ka harruar sepse nuk është nga ato personazhe që harron të bëjë qoka të tilla, por Gojët e liga thonë se Arbana Osmani nuk është aq e kënaqur nga vëmendja që po merr Bora Zemani nga familja e Top Channel dhe Top Medias”- ka përfunduar gazetari, shkruan Kryefjala.com.

 

Në fakt, shumë nga nga figurat e tjera publike të TCH e uruan borën për natën e parë të spektaklit, nisur nga ajo që pamë në rrjetet sociale.

 

Të mendosh që me Borën është bashkëprezantues edhe Eno Popi, koleg i vjetër i Arbanës, të cilin gjithashtu nuk e uroi publikisht, por mund ta ketë bërë në mënyrë private.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...