Jeton në Amerikë, këngëtarja shqiptare: Aty po të jesh e bukur të thonë kur…

Valbona Peraj këngëtarja shqiptare me banim në SHBA ka dhënë së fundmi një deklaratë kontraverse në një intervistë për mediat. Këngëtarja ka thënë se nëse në Shqipëri je femër e bukur të quajnë k*r vë.

 

 

Ajo ka folur për zhgënjimin që ka pësuar në vendin tonë kur tentoi të bënte biznes. Këngëtarja ka thënë se e ka patur të pamundur pasi “këtë vend e kanë marrë vetëm disa ujqër në dorë.” Peraj ka vendosur se do të kthehet në atdhe kur të jetë 60-70 vjeç.

 

“Këtë vend e kanë marrë vetëm disa ujqër në dorë. Ndoshta kur mund të bëhem 60-70 vjeç do të them ‘kam lekë për të hedhur dhe të kthehem në vendin tim.”

 

Përhapja e gripit, a duhen marrë masa…? Shqipëria krahasuar me Europën është më nivel …

Edhe pse numri i rasteve të infektuara me viruset e gripit është në rritje, Shqipëria konsiderohet në nivel mesatar të përhapjes së tyre, tyre...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...