Jam 40 vjec beqare. Ju lutem dua nje keshille. Dua dhe une te kem nje lidhje. Me ndihmoni

Jam 40 vjec beqare dhe ende nuk po e gjej dot mashkullin e jetes time. Dua dhe un te krijoj familjen time por nuk po e arrij dot. Te gjithe rastet qe kam pasur nuk pajtohem dot me ta. Jane tipa te kundert. Dhe asnje nuk me pelqen.

 

Un jame dhe me nenen time kujdesem per te dhe nuk dua ta le vetem ate. Ajo eshte e semure dhe un qenroj prane saj. Dhe kujdesem per te. Nuk kam asnje ide se nga duhet te filloj.

 

Vitet ikin dhe une jam ende ne fillim dhe spo di nga tja nise.Mendova te nise kete mesazh per te marre nje ide apo per ju qe keni nje mendim te me jepni je ide apo sygjerim. Mbase me hapet ndonje rruge e re per nje jete te re.

 

Dua komentin tuaj dhe do ju falenderoja shume.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...