Deputeti shqiptar tregon si gatuan kulaçin dhe më pas e shoqëron me fasule, ullinj dhe qepë

Deputetët e parlamentit shqiptar rrallë herë na shfaqen “pa filtrat” e zyrtarit dhe na tregojnë jetën e tyre private, por duket se ky nuk është rasti i deputetit të Partisë Demokratike, Sajmir Korreshi.

 

Korreshi ka publikuar disa foto ku shfaqet larg kostumit të zyrtarit në shtëpinë e tij, i veshur fare thjeshtë me një bluzë të bardhë dhe tuta, teksa është duke gatuar.

 

Ai ka treguar më pas se ka gatuar një ushqim tradicional, siç është kulaçi, të cilin e ka shijuar në mënyrën më tradicionale të mundshme, duke e shoqëruar me fasule, ullinj, qepë dhe djathë.

 

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...