S’kam nevojë për Sali “non gratën”, sa të kem Metën

Evi Kokalari ka trazuar “Foltoren” këto ditë, me akuzat e forta ndaj Sali Berishës.

Njeriu që u pompua aq shumë nga mediat e Berishës, tani është shpallur “tradhtare” pse ka kritikuar Doktorin, që lejon manipulime në zgjedhjet brenda partisë.

Ndaj në rrjet ka nisur ironia, me këtë sherrin mes “konservatorëve”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...