Ervin Bushati flet për ‘dashurinë e jetës’, tregon 3 gjëra që nuk i dimë për të

Ervin Bushati, këngëtari shkodran që njihet nga të gjithë dhe që pëlqehet aq shumë nga publiku foli rreth familjes së tij.

 

Në emisionin “Jeto me Orën” në RTV ORA Ervini tregoi se ajo çfarë i pëlqeu tek e shoqja si dhe raportin që ka me dy djemtë.

 

Ervin Bushati: Na ke kthyer vite mbrapa. Ka qenë dashuri më shikim të parë. Më pëlqeu siguria, sjellja vetëbesimi, mirëkuptimi. Tani djemtë janë rritur. Dua të jem dhe shok me to. Kohët e fundit nuk udhëtoj si dikur. Ka momente që bëhem komplet adoleshent me ta. Kur është puna për të vendosur disiplinë jam komplet në rolin e babait.

 

Trashëgime çiftit! Ervin Bushati kujton si ngatërroi dasmë syneti me dasmën
Sakaq i pyetur nga moderatorja Ana Kallaku se cilat janë 2 gjera që nuk i dimë për të ai u shpreh “di të gatuaj mirë, maniak në pastërti, bëj batuta.”

 

Flet motra tjetër e 35-vjeçares së vrarë.Ja sa keq e trajtonte burri që natën e parë të martesës

Shukrie Magashi, motra e 35-vjeçares që humbi jeten mbrëmë ka dhënë detaje të reja për raportet problematike të çiftit. Magashi në RTV Dukagjini thotë...

Shpallet gjendja e jashtëzakonshme/ ‘Çmendet’ moti në këtë shtet, njerëzit bllokohen në çatitë e shtëpive, shpëtohen me helikopter

Shirat e dendur shkaktuan përmbytje serioze në jug të Brazilit të enjten, ndërsa ekipet e shpëtimit e Santa Catarina u angazhuan për të ndihmuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...