Spiropali prezantohet si drejtuese e qarkut Shkodër/ “Është nder të punosh në këtë qark pavarësisht se kë votojnë”

Elisa Spiropali eshte prezantuar si drejtuese politike e qarkut Shkoder para strukturave te ketij qarku. E shoqeruar nga sekretari I pergjithshem Damian Gjiknuri, ajo mbajti nje takim te shkurter me dyer te mbyllura me strukturat ne seline e partise socialiste.

 

Pas takimit Gjiknuri tha se nuk mund ti imponohen Shkodraneve por te partia socialiste do paraqese alternativen me te mire. Spiropali e konsideroi kenaqesi dhe pergjegjesi pozicionin politik ne Shkoder, ndersa deklaroi se Qeveria nuk ka diskriminuar shkodren per voten ndryshe por nuk ka gjetur bashkepunim nga kryetaret e bashkive, duke sjell nje paralelizem me bashkine Tropoje.

 

Sfida socialisteve por edhe e drejtueses Spiropali ngelen zgjedhjet e ardhshme lokale, ku PS synon te thyeje bastionin e demokrateve, Shkodren.

“Idiote, psikopate”, Razimi ofendon kunatën. Por ja çfarë i bën Gjebrea në emision…

Eni Çobani përpiqet të gjejë një zgjidhje për konfliktin mes Diturisë dhe Razimit, dy kunetërve që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq”.   Por ndërsa ajo...

‘Çmendet’ tifozi shqiptar, bën veprimin e pazakontë për Xhakën dhe Shaqirin (Video)

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri janë kthyer në figurat më të përfolura të momentit teksa dyshja mposhti Serbinë në Kupën e Botës duke e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...