“Priten momente aspak të lehta”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi

 

Planet tuaja sot duan me shume perpjekhe qe te materializohen !

Demi

 

Nje dileme vihet re tek ju !Ndjeni qe ne thelkesi po mbyteni ng detyrimet!Por siperfaqesisht se shfaqni !

Binjaket

 

Sot mund te fitoni shume gjera ashtu si dje !Mjafton te mos nxitoni !

Gaforrja

 

Nje ceshtje ekonomike do ju nervozoj sot dhe planet tuaja nuk kane stabilitet !

Luani

 

Nje lidhje apo nje bashkepunim sot do ju nervozoj !Me mire te tregoni durrim !

Virgjeresha

 

Nje ceshtje shendetsore do dali ne drite !Puna mund tju lodhi pak me shume sot !

Peshorja

 

Nje projekt juaji mund te gozhdohet disi !Por me natyren tuaj krijuese mund te cbllokohet !

Akrepi

 

Ne jeten tuaj personale do kete mjegullnaj e cila ka filluar qe dje!Mos u ndikoni me nga e djeshmja !

Shigjetari

 

Sot mund te beni biseda serioze por mos harroni Marsin e luftes perball jush !

Bricjapi

 

Ceshtjet do mbeten tek ekonomia megjithse do tregoni talentin tuaj dhe vlerat !

Ujori

 

Hena eshte tek ju sot Kujdes me dilemat dhe meruni me ceshtjet tuaja personale !

Peshqit

 

Mund tju kapi sot nje ndjenje ikjeje nga detyrimet !Por mund te pergatisni edhe hapat per ditet e ardhshme !

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...