Presidenti Barjam Begaj reagon pas takimit me kryebashkiakun e Shkodrës Bardh Spahia, ja mesazhi që jep

Presidenti Bajram Begaj e ka quajtur një takim shumë të mirë atë me kryebashkiakun demokrat të Shkodrës Bardh Spahia.

begaj e bardhi 3Begaj ka reaguar në një postim në Twitter lidhur me vizitën në Shkodër, ku ka takuar edhe kryetaren e Këshillit Bashkiak Brisela Kadija.

“Takim shumë i mirë me Kryetarin e Bashkisë së Shkodrës z. Bardh Spahia si dhe kryetaren e Këshillit Bashkiak, znj. Brisela Kadija.

Vlerësoj bashkëpunimin politik në nivel lokal, një mesazh i shkëlqyer i bashkimit të forcave për të mirën e komunitetit dhe zhvillimin e qytetit”, shkruan Begaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...