LËVIZJET E PARA NGA PS/ LARGOHET NGA DETYRA DREJTORJA E ARSIMIT NË SHKODËR

Sindis Kopliku jep doreheqjen si drejtore e Zyres Vendore Arsimore Shkoder.

 

Pak kohe me pare drejtuesit e PS Shkoder mesohet se kane kerkuar doreheqjet e gjithe drejtoreve ne Shkoder, kerkese kjo qe iu be ne kohen kur Edona Bilali ishte ende pa u zevendesuar nga drejtuesja e re politike Elisa Spiropali.

 

Ne kete menyre pas kerkeses nga selia e PS Shkoder Kopliku behet drejtorja e pare qe largohet. Pritet qe Sindis Kopliku te emerohet ne nje pozicion tjeter ne vazhdimesi.

 

Nderkohe mesohet se edhe disa drejtore te tjere kane paraqitue doreheqjet por pritet per tu pare se cilet prej tyre do te largohen perfundimisht.

 

E sigurte eshte qe me drejtuesen e re politike do te kete ndryshime ne radhet e drejtorive ne Shkoder.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...