“Kërkoj ndihmë!”/ Klodiana Lala në vështirësi të madhe. Gazetarja tregon me çfarë është përballur

Gazetaren Klodiana Lala jemi mësuar ta shohim gjithmonë duke zbardhur publikisht ngjarje të rënda që implikojnë jo pak herë emra të botës së krimit e jo vetëm.

 

 

Por në raste të rralla ajo ka treguar edhe pak nga jeta personale si një nënë e përkushtuar dy fëmijëve.

 

Së fundmi Klodi është përballur me një vështirësi të cilën e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 

Bëhet djalë pikërisht për tekstet shkollet ku një pyetje, me të drejtë ajo nuk di si t’ja shpejgojë fëmijëve të saj.

 

“Përse themi se të gjitha ilaçet janë droga, por jo të gjitha drogat janë ilaçe?”, është pyetja e cila ka vënë në vështirësi gazetaren.

 

 

“NDIHME Vertete kerkoj ndihme! Si tja shpjegoj vajzes pyetjen nr.1? Faleminderit kujtdo qe me jep zgjidhje”, shkruan Klodiana Lala.

 

Zaimina bën deklaratën e papritur për burrin e saj: Kur jam martuar unë ka qenë koha e qerosave me X5

E ftuara në spektaklin e sotëm ishte një figurë shumë e dashur për publikun si Zaimina Vasjari. Në emisionin “Zemër Luana”, me moderatore dhe...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe Florjan Binaj, kanë trajtuar këtë të diel një temë mjaft shqetësuese, siç janë martesat fiktive,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...