(Foto) Me zor se njihet, ja sa ndryshe ka qenë Semi para ndërhyrjeve estetike

Semi Jaupaj për publikun e gjerë ishte e njohur edhe para se të bëhej pjesë e “Big Brother VIP Albania”.

 

 

Ajo, kishte shumë pjesëmarrje dhe disa këngë, më e njohura ajo me titull “Jetike”, me të cilen kishte marrë pjesë në “Kënga Magjike”.

 

Semi, ka ndryshuar ndër vite edhe sa i përket stilit të muzikës, por edhe në pamjen e jashtme, këngëtarja nga Tirana është shfaqur e transformuar, e kjo falë ndërhyrjeve, por edhe ndryshimit të stilit.

 

Ndryshimet drastike të Semit, janë lehtësisht të dallueshme në këto dy foto.

 

 

Ne Shqiperi 400 euro rroge ndersa ne Gjermani 5 fish me shume. Ja cfare kerkoje nga jeta e re

Te gjithe shqiptaret po shkojne drejt Gjermanis por nje numer i madh i infermiereve po largohen nga vendi yne per nje jete me te...

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...