E rëndë/ Humb jetën efektivi i policisë, baba i tre fëmijëve, dyshohet se…

Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e së martës në ishullin e Korfuzit në Greqi, me viktimë një polic 47-vjeçar.

 

 

Siç raportojnë mediat vendase polici ka rënë nga një lartësi prej katër metrash, pasi ishte duke bërë punime në shtëpinë e tij.

 

Si rrjedhojë polici me origjinë nga Janina humbi jetën në vend.

 

Polici fatkeq ishte baba i tre fëmijëve dhe shërbente prej vitesh në Policinë e Korfuzit

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...