Çifti i këngëtarëve habiten kur e shohin Aldon nga afër: Nxirre fytyrën se je goxha djalë (video)

Të ftuar sot tek “Aldo Morning Show”, në Tv Klan kanë qenë të ftuar Lindi dhe Venera të cilët kanë folur për koncertin e tyre të parë recital i cili do zhvillohet në 11 Tetor.

 

Gjatë intervistës, Lindi ka treguar se kjo është hera e parë që ka parë “Aldo Morning Show”, por gjithashtu është hera e parë që e sheh edhe Aldon personalisht, pasi nuk e kishte idenë se si moderatori dukej.

 

Lindi: Unë për herë të parë po e shoh “Aldo Morning Show” dhe për herë të parë po shoh dhe Aldon. Aldo: Mos ja fut kot, uaa.

 

Lindi: Hera e parë që të shoh dhe ty dhe t’i ndjek mimika e fytyrës. Aldo: Më pak fjalë e dashur Venera ky është takimi jonë i parë.

 

Venera: Sot kur isha tek parukierja dhe po më thoshte a e ke parë ndonjëherë atë Aldon, si duket? Aldo: Jam bërë për kuic.

 

Venera: (Qesh) Nxirre ndonjëherë fytyrën se je goxha djalë. Venera dhe Lindi janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun shqiptarë dhe unik në stilin e tyre të kënduarit.

 

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ishte martuar vetëm në nëntor të vitit 2022....

EMOCIONUESE: Kaluan 60 vite martesë, më pas ia zbuloi fshehtësinë në shtratin e vdekjes

Një çift bashkëshortor për gjashtëdhjetë vite me radhë i tregonte njëri-tjetrit çdo gjë dhe ishin të lumtur me kalimin e kohës duke biseduar dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...