Babai i tre fëmijëve, inxhinier, shkon në punë me fund të ngushtë dhe taka! Arsyeja do iu habisë

61-vjeçari amerikan që jeton në Gjermani tregon stilin e tij të çudi tshëm në Instagram dhe ka mbi 50,000 ndj ekës. Katër vjet më parë, Mark Bryan, një amerikan që je ton dhe punon në Gjermani , filloi të mbante veshje të grave në pub lik dhe që atëherë ka shfaqur me krenari stilin e tij të çu ditshëm në punë, pazar dhe në të gjitha përgjegjësitë e tij shoqërore.

 

Menaxheri 61-vjeçar i inxhinierisë së robotikës, i cili është i martuar dhe ka tre fëmijë, kombinon fundet e grave dhe takat e larta me këmisha për burra pothuajse çdo ditë, një pamje androgjene që është bërë marka e tij tashmë.

 

Brian foli për Bored Panda se si filloi dashuria e tij për veshjet e grave, çfarë probl emesh krijon pamja e tij e paz akontë në je tën e tij të përd itshme dhe pse ai nuk pranon të respektojë stere otipet që shoqërojnë të dy gjinitë dhe kanë të bëjnë me modës.

 

Siç shpjegoi 61-vjeçari, hera e parë që ai provoi taka të larta ishte në kolegj, kur e dashura e tij e atëhershme e kë rkoi ti vishte para se të vallëzonte me të. Kur kjo veshje u bë pjesë e rutinës së tij të përditshme, Brian krijoi një llogari në Instagram për të nd arë pamjen e tij të prefe ruar me ndje kësit e tij.

 

61-vjeçari rregullisht poston foto të tij me funde elegante në një vijë të ngushtë, të kombinuara me kë misha për burra dhe këpucë për femra me takë të l artë.

 

Në profilin e tij, Brian e përshkruan veten si “një burrë me në një martesë të lumtur, që i pëlqen Porsches, gratë e bukura dhe përdorimi i fundeve dhe takave të larta në paraqitjet e tij të përditshme” . Brian i tha BoredPanda se arsyeja pse ai vishet kështu është “sepse ai mundet” dhe pretendoi se ai gjithmonë admironte gratë me këtë pamje, sepse sipas mendimit të tij ato nxje rrin një dinamizëm të veçantë .

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...