Nuk ishte në dasmën e tyre, zbulohet raporti që ka vajza e madhe e Mark Frrokut me Rudinën

Një vit më parë, aktorja e humorit Rudina Dembacaj kurorëzoi dashurinë e saj me Mark Frrokun. Por, në dasmën e tyre mungoi vajza e madhe e Frrokut e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë na e ka zbuluar Rudina Dembacaj kur të gjithë u bënë kurioz pse ajo mungoi në dasmën e tyre. Aktorja zbuloi se nuk ka asgjë për tu shqetësuar dhe se çdo gjë mes tyre shkon shumë mirë. Këtë e ka vërtetuar edhe në festën e përvjetorit të parë të martesës me Mark Frrokun.

Në këtë festë nuk mungoi as Mara. Vajza e madhe dhe shumë simpatike e Mark Frrokut. Rudina ka publikuar foto të Marës.

Rudina Dembacaj ka treguar se si e ka pritur familja e saj lajmin për ndarjen nga bashkëshorti dhe lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina Dembacaj tregon se ashtu si çdo familje, edhe familja e saj e ka pritur lajmin e ndarjes me shumë mërzi dhe trishtim, ama siç shton aktorja, duke e mbështetur në çdo çast atë.

Në foton e publikuar, aktorja shfaqet duke gatuar me Markun, duke treguar edhe njëherë dashurinë e madhe mes çiftit të sapo zyrtarizuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...