Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj në një lidhje? Kapen bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e kësaj të shtune.

 

Mes të ftuarve VIP kanë qenë të ftuar edhe Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj, të cilët janë parë pranë njëri-tjetrit teksa kërcenin, duke shtuar aludimet që ata janë në një lidhje.

 

Kujtojmë që disa javë më parë Sara Hoxha gjatë bisedës në programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”, konfirmoi në një mënyrë lidhjen e Lorit me aktorin, pasi me bindje tha se Romeo e ka larg saj në karakter vajzën që ka përkrah, teksa Romeo sapo ishte ndarë nga Aleksia Peleshi.

 

“E ke shumë larg meje, në karakter shumë larg”, ishte përgjigjja e Sarës asokohe nga e cila Romeo u vu paksa në siklet, teksa ra dakord me atë që tha Sara.

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...