Grabitet me armë një banesë në Shkodër, “maskat” marrin para dhe sende me vlerë

Nje grup personash të paidentifikuar kanë grabitur një banesë në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur katër ditë më parë.

Mësohet se grabitësit kanë arritur të marrin 1000 paund dhe sende të tjera me vlerë.

Grabitësit në përpjekje për t’u larguar janë përplasur me një shtyllë, ndërsa policia ka gjetur skafandrat e gjakosura pak metra larg banesës.

Ndërkohë ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve të grabitjes.

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...