Gazetarja e njohur shqiptare u martua javën e kaluar pa e ditur njeri, as prindërit

Tema ditën e sotme në emisionin “Aldo Morning Show” është “ndonëse ligji e le në dëshirën e saj, cila do ishte më e mira për nusën: Ta mbajë apo jo mbiemrin e vet pas martesë?”

 

Gazetarja Genta Hodo ka surprizuar Aldon kur doli në video call dhe e pyet pse ka marrë sepse ajo nuk është e martuar për t’ju përgjigjur kësaj pyetje. Genta zbuloi surprizën publikisht duke thënë se është martuar së fundmi pa e ditur kush dhe pa bërë asnjë lloj ceremonie.

 

Madje gazetarja shprehet se lajmin për celebrimin nuk e kanë ditur as prindërit e tyre, e morën vesh së fundmi, ku kanë mbetur të habitur.

 

Genta Hodo: Kisha 2 vite që bashkëjetoja. Çdo gjë ishe bërë familjare. Aldo: Kam në pyetje, ata të shtëpisë dinë gjë? Genta Hodo: Nuk e dinin në fakt, donim të evitonim këto fishekzjarrët, ia thamë dje ose pardje. Jam martuar të martën që kaloi.

 

Aldo: Domethënë nesër bëhen të shtatat? Genta Hodo: (Qesh) Po, po të shtatat. Aldo: U martuat në gjendje civile tek lagjia. Genta Hodo: Po po tek lagjia.

 

Aldo: Morët dëshmitarë? Genta Hodo: Po morëm dy miqtë tanë. Genta tregon se atë ditë kishte shumë radhë një nga dëshmitarët u vonua. Gjithashtu ajo tregon se ka mbajtur mbiemrin e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...