E ka mbajtur të fshehtë, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Prezantuesja e lajmeve Edona Zogu i ka munguar prej kohësh ekranit.

Në këtë periudhë që ka qëndruar larg vëmendjes së mediave dhe publikut, ka të reja nga ana personale.

Edona është bërë nënë për herë të parë. Mësohet se së fundmi ajo ka sjellë në jetë një vajzë, emri i së cilës nuk është bërë i ditur.

Lajmi është zbuluar nga burime të afërta pranë moderatores për “Prive.al”.

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit dhe ndërmjetësja e rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan, Eni Çobani po negocion...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME