Shkoi si çdo ditë te blejë bukë. Shikoni cfare gjeti brenda. Foto

Një qytetar nga Elbasani mbeti pa fjalë kur shkoi në një market për të blerë bukë.

 

Kur u bë gati të merrte njërën prej tyre, befas vuri re se bashkë me bukën në qese ndodhej edhe një “mik i paftuar”.

 

Bëhej fjalë për një harxhucë që kushedi se për çfarë arsye kishte përfunduar brenda paketimit të bukës.

 

Qytetari i shokuar dërgoi foton dhe mesazhin e mëposhtëm pranë redaksisë sonë:

 

Pershendetje Joq, ne Elbasan fotoja. Ne një market. Faleminderit.

 

 

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...