Puna që te paguan 50 mijë euro në vit, por që të gjithë e refuzojnë për këtë arsye

Në një fshat të vogël skocez afër kufirit me Anglinë një vend i lirë ofron punë shumë tërheqës.

 

Një familje është e gatshme të paguajë rreth 50,000 euro në vit, me 28 ditët e pushimeve dhe festave, për personin, i cili pranon të jetojë në shtëpi dhe punojë si dado për dy fëmijët e moshës pesë dhe shtatë vjet.

 

Në njoftimin e postuar në faqen e Childcare.co.uk, familja e përshkruan shtëpinë e saj si një “të gjerë e të bukur, historike, shtëpia që ofron pamje spektakolare”.

 

Vetëm se ka një pengesë të vogël, shkruan meganews.al. Duket se në shtëpi është zbuluar një aktivitet anormal.

 

Familja, e cila ka dhjetë vjet që jeton në këtë shtëpi, thotë se muret flasin.

 

Gjatë vitit të kaluar janë larguar dhjetë dado, e megjithatë ata pranojnë se personalisht, nuk kanë përjetuar ndonjë nga këto incidente.

 

A jeni gati që ta mposhtni frikën? Të duroni muret që flasin (të cilët i dëgjojnë vetëm personat e jashtëm dhe jo familjarët)?

 

Nëse jeni të interesuar, shkoni te Childcare.co.uk

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...