“Kujdes se Bora është shtatzënë”, shaka e Romeos apo i shpëtoi padashje sekreti?

Mbrëmë ishte puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”. E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn.

Gjatë një lojë me dënime ku në dorë duhej të mbahej një armë, Romeo u shpreh: Kujdes se Bora është shtatzënë!Deklarata e tij ishte vetëm shaka, por sigurisht u prit me shumë bujë në studio. Kujtojmë se gjatë mbrëmjes Bora dhe Donaldi treguan për herë të parë si u ribashkuan.

Donaldi tregoi se fillimisht i ka shkruar Semit që ta ndihmonte. Dyshja zbuluan në studio dhe mesazhet e para që kanë shkëmbyer.

Donaldi: Me shumë telefonata ndaj Semit si fillim se më vinte zor t’i shkruaja Borës. Nuk dija se çfarë t’i shkruaja. I thoja Semit ti je oficeri im.

E takova 4-5 herë Semin dhe më këshillonte deri sa më tha shkruaji vetë. Mesazhi i parë që i dërgova ishte “Dua të të shkruaj po nuk e di çfarë të them”.

Bora: Ti më kërkoje për të më takuar, unë të thoja nuk të takoj. Ti më thoje “më tako sa për të më dëgjuar, pastaj po deshe më hlmo.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...