Gazetari shqiptar bën deklaratat e forta për këngëtaret shqiptare: ‘Tuna është arrogante, Bleona është de…

Flavio Qarri ishte sot i ftuar në “E Diell”, në rubrikën “Dielli dhe Hëna”. Ai u bë pjesë e një loje ku ose do t’i përgjigjej pyetjeve të bëra nga Nevina Shtylla ose do të kryente një dënim.

 

Mes të tjerash gazetari u pyet se kush nga personazhet e njohur shqiptarë është “arrogant/arrogante” sipas tij, apo se kush është “delirant/delirante”.

 

Flavio nuk hezitoi të përgjigjej me emra duke e cilësuar Tunën si arrogante, ndërsa Bleona Qeretin si delirante.

 

Dy këngëtaret e njohura nuk kanë reaguar ende ndaj deklaratave të gazetarit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...